FILOLOGIA SŁOWIAŃSKA

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-04 13:29:57

babeckowski

Administrator

7052194
Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 15
Punktów :   

o FORUM!!!

Jeśli to czytacie tzn. że widzicie iż forum ma pewne braki (nie ma np. loga) i jest w stanie surowym, nie wiem czy forum będzie wyglądać tak jak wygląda (mi osobiście podoba się w 70 %). To wszystko jest spowodowane tym iż chciałem oddać jak najszybciej forum do użytku. W ciągu tygodnia forum powinno nabrać już ostatecznych kształtów.

Sprawa do grup C i E

Sprawdzając plan wasz i nasz stwierdziłem że nie bardzo będę miał styczność z waszymi wykładowcami co oznacza że nie będę posiadał żadnych informacji o waszych zajęciach, testach, kolokwiach, pomocach naukowych itp. itd. w związku z tym nie umieszczam na dzień dzisiaj na forum waszej sekcji. Natomiast jeśli jest ktoś na forum z tych grup i wie że grupy C i E chciały by również zasięgać informacji z tego forum to proszę o skontaktowanie się ze mną mail/gg/tel. komórkowy, wtedy się dogadamy. Jeśli nie ma na forum nikogo z tej grupy to żem się naprodukował na darmo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wesele.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.hardstyle-ownia.pun.pl www.eaa.pun.pl